Červenec 2009

Sarah Photoshoot 01

31. července 2009 v 18:00 | Ashley |  Sarah Photoshoot
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image hostfree image host

Přednastaveno!

Dejte vlasům ještě větší objem

31. července 2009 v 15:00 | Ashley |  Vlasy a Účesy
Střih

Každá asi ví, jak na střihu hodně záleží. Proto své vlasy svěřte vždy jen zkušeným kadeřníkům, které si s každým vlasem hravě poradí. Aby byl účes vzdušnější a tím i objemnější, je důležité vlasy kaskádovitě sestříhat. Vhodné jsou i různé prostřihy a efilace. Pozor ale u jemných vlasů, tam se ztenčování vlasu zakazuje.


Úprava účesu

Když si vlasy umyjete, několikrát je propláchněte anakonec si dejte studenou vodu. Vlasy se jakoby leknou a napřímí se. Po každém mytí si vlasy důkladně vysušte, a to tak, že hlavu dejte do předklonu a vlasy sušte pečlivě od kořínků.

Komu by se takto třeba motala hlava, může taky sušit vlasy tak, že je češe proti směru účesu (tzn. ze strany na stranu a opačně, zepředu dozadu a opačně).

Nesušte tak celý vlas, ale jen u kořínků. Pak hlavou zatřepejte a vlasy si urovnejte. Následně vezměte kartáč a přes něj vlasy dosušte a vyfoukejte do požadovaného účesu. Nakonec vlasy doupravte jenom prsty. Místo gelů a vosků můžete použít i lak na vlasy, ale ne, že ho nastříkáte na celý účes.

Tím byste všechno pokazila. Stříkněte lak do dlaní, rozetřete a vlasy prsty jen zvýrazněte. Žehlíte si vlasy? Určitě víte, že žehlením objem ztrácíte. Pokud máte vlasy husté, není to nic špatného, ale jemné vlasy raději nežehlete, chcete-li mít objemnější účes. Chcete mít vlny? Natočte vlhké vlasy na velké natáčky, prosušte a nechte volně doschnout. Nakonec vytočte natáčky a vlasy jen prsty prohrábněte nebo je pročešte kartáčem.


Barvení

Nevěřila byste, co dokáže probarvení vlasů několika odstíny. Ale rozhodně neexperimentujte doma sama ani s kamarádkou, svěřte tenhle proces odborníkům. V kadeřnických salónech si můžete poručit objemové barvení.
Stylingové přípravky

Na trhu je k dostání celá řada přípravků pro zvětšení objemu. Můžete si tedy vybrat takový, jakýbude vyhovovat typu vašich vlasů. Ovšem, pokud nebudete litovat peněz, lepší je, koupit si tyto přípravky přímo v kadeřnictví. Jsou sice o dost dražší, ale zase vám mnohem déle vydrží.

Nepoužívejte bezoplachové přípravky, protože se na ně potom chytá prach a vlasy vám těžknou a o to víc plihnou.

Tužidlo nedávejte přímo do celého účesu, ale vetřete ho do vlasové pokožky. Vlasy se tak od hlavy nadzvednou.
Credit:moda.cz Credit Photos:Hairstyle-blog.com


Jak se líčit v horkých letních dnech?

30. července 2009 v 9:10 | Ashley |  Kosmetika
Jistě moc dobře znáte situaci, kdy je vedro k padnutí, vzduch se nehýbe, slunce se do vás opírá vší silou a všechno se na vás lepí. Vy se plahočíte městem a vyrážíte na důležitou schůzku, která je pro vás velmi důležitá. Chcete vypadat bezvadně, ale vaše líčení se horkem naprosto rozteklo.

V parných letních dnech je naprosto nejlepší se líčit velmi jemně a pokud možno vůbec. Vždyť krása letního opálení není nutná přeplácat tunou make-upu a výrazných líčidel. To je naprosto nejzásadnější chybou, kterou ženy dělají. Je přeci naprosto zbytečné nanášet make-up, když máte krásně opálenou pleť. Nanesení make-upu je nutné pouze v případě, že máte vysoce problematickou pleť s flíčky a silným akné.

V tomto případě nanášejte make-up navlhčenou houbičkou, působí to velmi jemně. Pokud chcete,aby byl make-up trvalý a zůstal déle matný, nanášejte ho pomocí prstů. Vybírejte si vždy odstíny o tón světlejší, než je vaše pleť. Spousta žen dělá chybu v tom, že používá tmavý make-up. Pleť potom vypadá unaveně a staře.

V letních měsících je nezbytné používat kvalitní řasenku, která se nerozmazává. Těch je na trhu velmi vysoký výběr. Řasenka je jediným líčidlem, kterého si můžete na obličej nanést trochu více.

Linky na oči vám nejdéle vydrží, když před nanesením nahřejete tužku na oči nad plamenem. Tento trik se používá dlouho a je osvědčený mnoha ženami

Co se týče líčení očních stínů, tak použijte nejlépe nevýrazné barvy. Žádoucí jsou odstíny broskvové a hnědé, je dobré barvy vystínovat, jinak se krása oka utápí. Dále není dobré používat třpytky a stíny třpytky obsahující, v horku je máte rázem po celém obličeji.

Není vhodné používat výrazné rtěnky, jelikož se snadno roztékají. Bohatě vám postačí bezbarvý, či jemně barevný lesk na rty.

Pokud chcete vypadat opravdu dobře, tak v horkých dnech nepoužívejte nadměrné množství líčidel!credit:moda.cz credit photos:fotolia.com

Roztřepené konečky vlasů dokážou zničit celý účes!

30. července 2009 v 9:00 | Ashley |  Vlasy a Účesy
Jsou to právě konečky, které jsou ze všech částí vlasů nejcitlivější. Málokdo ví, že vlas jako takový je mrtvé vlákno, které v průběhu svého růstu již není dále vyživováno. Proto je třeba věnovat vlasům patřičnou péči, a oblasti konečků zvláště, neboť jsou to právě ony, které přicházejí do kontaktu s oděvem, třou se o něj a tedy i více poškozují. Nejprve je zasažen jen povrch vlasů, když se ale poruší ochranný obal, vlas je narušen a začíná se ničit i zevnitř. Vzniklý problém však má své řešení - konečky prostě ustřihněte!

Roztřepené konečky vlasů není možné nijak zacelit (ačkoliv některé kondicionéry slibují odstranění roztřepených konečků, ve skutečnosti je jen dočasně - do dalšího umytí - slepí k sobě), a proto je nutné je prostě ustřihnout. Ačkoliv to zní velmi jednoduše a banálně, není úplně od věci nechat si i konečky zastřihnout v kadeřnickém salóně.

Domácí pokusy s nůžkami na papír pro vlasy nejsou příliš vhodné.

Pokud jde o interval, ideální je nechávat si konečky vlasů zastřihnout přibližně každých šest týdnů. Při pravidelném stříhání předejdete viditelnému poškození konečků i bez velkých útrat za regenerační kůry, balzámy a podobně.

A jeden mýtus na konec: Čím častěji si vlasy stříháte, tím rychleji rostou? Vůbec ne! Rychlost růstu vlasů je dána geneticky, přičemž průměr činí přibližně třináct milimetrů za měsíc. Stejně tak i počet vlasových papil je vrozen, takže stříháním si nepřilepšíte, ani nepohoršíte. Stejné je to také se sílou vlasů - zóna růstu leží hluboko v pokožce hlavy, stříháním tedy sílu vlasů rozhodně nezvýšíte, pouze můžete opticky změnit dojem vlasů - pokud se zbavíte zesláblých a roztřepených konců,účes se zdá hustší a zdravější.
Credit:moda.cz

Ashley Cartier Internaional Polo Day

29. července 2009 v 10:30 | Ashley |  Ashley Appearances,Events
Ashley byla pozvána na soukromou párty Cartier Internaional Polo Day,která se konala v Londýně dne 26.července 09. Ash to tu velmi slušelo byla přímo okouzlující.:-)
free image host free image host free image host free image host free image host free image host

PCD Hotel in London

29. července 2009 v 10:00 | Ashley |  Candids
Ash,Kim a Mel před Hotelem v Londýně dne 26.července 09.
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Beyonce NYC

29. července 2009 v 9:45 | Ashley |  Beyoncé-Candids
Beyonce byla spatřena na ulicích New York City dne 25.července 09.
free image host free image host free image host

Beyonce Photoshoot 04

29. července 2009 v 9:30 | Ashley |  Beyoncé-Photoshoot
Rok 2009
free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Beyonce Photoshoot 03

29. července 2009 v 9:00 | Ashley |  Beyoncé-Photoshoot
Rok 2008
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Beyonce Photoshoot 02

29. července 2009 v 8:30 | Ashley |  Beyoncé-Photoshoot
Rok 2007
free image host free image host free image host free image host

Beyonce Photoshoot 01

29. července 2009 v 8:00 | Ashley |  Beyoncé-Photoshoot
Rok 2006
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Angel 1x01 Ve městě...

26. července 2009 v 21:28 | Ashley |  A 1.Serie
Popis Episody:
Los Angeles přitahuje lidi z mnoha různých důvodů. Angelovým důvodem byla dívka. Angel se opírá o bar a zamilovaně na ní vzpomíná. Ale jakmile s všimne tří chlápků a dvou dívek,jak odchází z baru,má špatné tušení a jde za nimi. Jak se ukáže tiihle chlápci nejsou normální-jsou to upíří. ale než stačí udělat nejhorší,Angel zakročí a zabije je. Dívky mu poděkují,ale on je odbude. Vidí totiž kapající krev z ran na jejich tvářích a ví,že musí pryč. přece jen má v sobě upíra.

V jeho bytě,nezvaný host navštíví Angela,je to napůl člověk napůl démon jménem Doyle,který byl poslán "Silami z vyšších míst". Vypráví Angelovi příběh upíra,kterého se všichni báli byl to takovej bastard. Jednoho dne byl proklet cikánkou,která mu vrátila zpět lidskou duši,aby se trápil pocitem viny. Pak do příběhu vstoupí dívka,povoláním přemožitelka a náš upír se do ní šíleně zamiluje. Ale když s ní prožije,jak Doyle říká "pravé štěstí",stane se opět zuřivím a znovu zabíjí. Když podruhé dostane svou duši zpět,uvědomí si,že nemůže být poblíž své lásky nebo budou oba v nebezpečí,a tak odchází do L.A.,bojovat se zlem a napravit své zločiny.

Angel je ztráppený,Doyle mu vyprávěl jeho životní příběh a připomněl mu Buffy, přemožitelku, kterou miloval. Angel se Doyla zeptá,co se stane pak. Tento upír si myslí,že pomáhá,když bojuje s démony strání se lidí,vysvětluje Doyle,odříznatím od lidí se snaží pomoci. Angelova odpovědnost není jen bojovat,ale přiblížit se k lidem,nejen zachraňovat životy,ale i zachraňovat duše,třeba svou vlastní.

Podezíravý Angel chce vědět,kdo ho poslal,ale Doyle si není jistý. Je si však jistý viděním,které měl toto ráno-osoby,která potřebuje pomoc. Podává Angelovi lísteček "TINA COFFEE SPOT S.M" Tina potřebuje pomoc a Angel se musí zaplést do jejího života. V kavárně Angel zjistil,že tady Tina pracuje a nešikovně s ní zahájí rozhovor. ,,Jsi šťastná?" zeptá se. Tina si není docela jistá o co mu jde a Angel jí vysvětlí,že je ve městě nový. Tina mu řekne,že by měl odejít. Ale on í přemluví,aby se setkali po práci.

Angel čeká venku poblíž auta a je překvapený,kdyý uvidí přicházet Tinu v černých šatech s železnou tyčí v ruce. Tyna si totiž myslí,že ho poslal někdo jménem Russel. Angel jí ujišťuje,že ho nikdo neposlal. Jak si povídaj,Tina mu vysvětlí,že přišla z města Missoula v Montaně,aby se stala slavnou filmovou hvězdou ,,Ale oni byli nájemníci." Teť se chce jen dostat domů.

Nejdřív musí oba zajít na nějaký večírek,kde má Tina dostat peníze od své kamarádky. Jakmile Tina odejde na večírku najít svou přítelkyni,Angel spatří známý obličej-Cordelii. Cordelie je teť herečka,jak vypráví Angelovi,a žije v malém družstevním domě v Malibu. Tinu mezitím obtěžuje muž jménem Stacy. Když ona a Angel zkouší odejít z večírku,jsou napdeni ve výtahu. Angel odrovná chlápky co ho napadly,ale dvěma zbývajícím se podaří Tinu chytit. Pronáseledování pokračuje v podzemní garáži a Angel vítězí. Potom co odzbrojí jednoho gangstera a odrovná ty ostatní,odjíždí s Tinou.

Zpět v Angelově bytě,Angel se ptá Tiny na Russella. Tina mu vysvětlí,že znala dívku,která se potloukala s Russellem,a která se skoušela dostat pryč,ale zmizela. Když Tina usne Angel jde do knihovny pátrat po Tinině kamarádce. Zjistí,že byla zavražděna a jde zpět domů,aby to pověděl Tině,která má zrovna noční můru. Angel jí utěší a pak jí poví,co zjistil. Ale jakmile Tina spatří Doylův lísteček se svým jménem,znovu si myslí,že Angela poslal Russell a snaží se od něj útéct.
Angel za ní běží,ale jak ji popadne za ruku,sáhne do slunečního světla a z jeho rukávu začnou šlehat plameny a on se změní v upíra. Tina se poleká,ale sevření povolí a ona utíká pryč. Angel ji za deního světla nemůže sledovat.

Tina si balí věci,aby mohla odejít z města. Do jejího bytu však vstoupí nezvaný host-Russell. Ten jí řekne,že on je ten jediný,kdo jí chce pomoci. Tina se mu svěří,že se chce jen vrátit domů. Ale Russell zamýšlí něco jiného. Změní se v upíra a kousne jí. O něco později ji Angel najde,leží na podlaze svého bytu a je mrtvá. Doyle a rozzlobený Angel začnou Russella stoopovat,ale Russell sledující videonahrávku s dřívějšího večírku už má vyhlédnutou další oběť. Tinina ,,přítelkyně" s večírku zavolá Cordy a řekne jí,že se s ní chce setkat Russell Winters a pošle pro ni limuzínu.

Tu noc,Cordelie hovoří s Russellem v jeho sídle. Přizná se mu,že hraní není takové,jak si představovala. Angel a Doyle číhají venku,připravujíc se na to,že vpadnou dovnitř. Jak si Cordy a Russell povídají,Cordy si všimne,že v sídle nejsou zrcadla,ale hodně závěsů a pochopí,že Russell je upír. Mezitím Angel najde cestu do sídla a boj mezi ním a Russellem začne. Ale dřív než Angel stihne odrovnat Russella,objeví se jeho nohsledi. Angel dostane pár kulek do zad a skočí z balkónu s Cordy v náručí. Venku nasednou do auta a Doyle je veze pryč. Jsou naživu,ale stejně tak i Russell Winters.

Další den,Angel v centru města navštíví kancelář Russella Winterse,kde podnikavý upír vede obchodní jednání. Russell mu samolibě vysvětlí,jak se věci v L.A. mají. Že si může dělat co chce. Angel se ho zeptá jestli umí létat a strčí do Russellovi židle. Ten proletí skleněným oknem a shoří na denním světle. jakmile Russellova židle padne na chodník,nezbude po něm nic než prach.

Později Angel zrovna neoslavuje,ale Cordelie je nadšená a má plán-ona,Angel a Doyle budou podnikat v řešení případů lidí,co mají problémy s upíry. Ona bude pomáhat s organizací a budou vybírat malý poplatek-aby měli na její plat. Samozřejmně,že se to neobejde bez jejích hvězdných efektů.


Marcia Photoshoot 03

26. července 2009 v 20:45 | Ashley |  Marcia Photoshoot
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Sarah in Montana Avenue

26. července 2009 v 20:32 | Ashley |  Sarah Candids
Sarah byla spatřena se svou kamarádkou v Montana Avenue v Camifornii dne 24.července 09.
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Sarah and Fredie in LA

26. července 2009 v 20:23 | Ashley |  Sarah Candids
Pár Sarah a Fredie byly spatřeni v Los Angeles dne 23.července 09.
free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Courteney Photoshoot 03

26. července 2009 v 20:16 | Ashley |  Courteney-Photoshoot
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Courteney Photoshoot 02

26. července 2009 v 20:11 | Ashley |  Courteney-Photoshoot
free image host free image host free image host

Courteney Photoshoot 01

26. července 2009 v 20:08 | Ashley |  Courteney-Photoshoot
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image hostfree image host

Ashley Leaving at Alto Club

25. července 2009 v 20:06 | Ashley |  Ashley Candids
Ash v Alto Clubu dne 24.července 09.
free image host free image host free image host free image host free image host