Srpen 2009


Eva Photoshoot 01

29. srpna 2009 v 22:02 | Ashley |  Eva-Photoshoot
Jeden z nejnovějších nebo nejnovější Photoshoot Evy to je jedno každopádně je tam nádherná.:)

Náhradníci

29. srpna 2009 v 21:19 | Ashley |  MOVIES

Premiéra: 8.10. 2009
Žánr: Akční/Sci-Fi/Thriller
Film: USA 2009
Čas: 104 minut

Režie: Jonathan Mostow
Hrají: Bruce Willis,Ving Rhames,Rasamond Pike,Radha Mitchell,Valerie Azlynn,Boris Kodjoe,Michael Cudlitz,Jack Noseworthy,Helena Mattsson,Net Vaughn,Jordan Belfi,Jennifer Alden..

Menší Info:
Adaptace sci-fi novely "The Surrogates". Děj filmu se odehráva v daleké budoucnosti, kde lidé, s leností sobě vlastní, umí vyrábět (či chcete-li klonovat) sami sebe. Ovšem tyto klony jsou daleko dokonalejší než samotní lidé. Nestárnou, jsou odolnější a poslouchají naslovo. Policejní detektiv (Bruce Willis) má také své klony, ovšem jeho povolání je na klony trošičku náročnější a tak je nucen, po odstávce svého posledního dvojníka, vyrazit do světa sám, což je čin, který už léta nikdo neudělal. Samotní lidé jsou totiž od sebe izolováni ve svých domovech. Venku totiž řádí tajemný vrah, který klony ve velkém likviduje.

Trailer:

Bejvalek se nezbavíš

29. srpna 2009 v 20:48 | Ashley |  MOVIES

Premiéra: 24.9. 2009
Žánr: Komedie/Romantický
Film: USA 2009
Čas: 100 minut

Režie: Mark Waters
Hrají: Matthew McConaughey,Jennifer Garner,Lacey Chabert,Emma Stone,Christina Milian,Noureen DeWulf,Amanda Walsh,Michael Douglas,Breckin Meyer,Robert Forster,Anne Archer,Daniel Sunjata,Catherin Haena Kim,Camille Guaty,Emily Foxler...

Menší Info:
Connor Mead (Matthew McConaughey) je úspěšný fotograf neblaze proslulý svým záletnictvím. Bývalky na každém rohu. Jednou se stane, že se rozejde se třemi slečnami pomocí konferenčního hovoru. Pokusí se překazit svatbu svého mladšího bratra, protože jako svobodný mládenec si myslí, že jeho bratr dělá obrovskou chybu. Podle něj by neměl být muž pouze s jednou ženou po zbytek života. V předvečer svatby se na scéně objevují tři duchové, kteří vezmou Connora do minulosti a snaží se mu vyjevit dobu, kdy se z něho stal žen chtivý trouba. Je šance, že je uvnitř hodnou, něžnou a milující osobou, nebo už mu jeho dosavadní život změnil šanci na dospění?

Trailer:

Až tak moc tě nežere CZ Download

27. srpna 2009 v 20:29 | Ashley |  Download


Tento film je o vztazích a jejich průběhu je spíše určený ženám,ale muži by ho měli taky skouknout pač je i odlišnosti mužů a žen...Tenhle film se mi zalíbil a něco sem díky němu i pochopila a poučila se, doporučuji vám aby jste si ho stáhli a skoukly.
Mimo jiné v něm hraje i moje oblíbená herečka Jennifer Anniston:)...

Hotel pro psy CZ Download

27. srpna 2009 v 19:59 | Ashley |  Download

Tento film mně kupodivu zaujal i když je pro mladší ročník,ale můžu říct,že se mi moc líbí proto sem ho sem dala abyste se také na něj koukly.:)
Mimo jiné v něm hraje Lisa Kudrow (Pheobe ze seriálu Přátelé) a Emma Roberts netř Julie Roberts...

Dr.House Promoshoot 6.série

27. srpna 2009 v 14:47 | Ashley |  Dr.House

Credit:DrHouse-fan.net

Při kopírování uveďte zdroj!

Desperate Housewives Promoshoot 6.série

27. srpna 2009 v 13:56 | Ashley |  DH promoshoot
Řekla bych nejkrásnější promoshoot DH.:)
free image host free image host free image host free image host
free image host free image host free image host free image host
free image host free image host free image host free image host
free image host free image host free image host

free image host free image host free image host free image host
free image host free image host free image host free image host
free image host free image host free image host free image host
free image host

free image host free image host free image host free image host free image host

free image host free image host free image host free image host
free image host free image host free image host free image host
free image host

free image host free image host free image host free image host
free image host free image host free image hostfree image host
free image host

free image host free image host free image host

Courteney Photoshoot 05

27. srpna 2009 v 11:07 | Ashley |  Courteney-Photoshoot
Courteney nejnovější photoshoot teda spíš promoshoot k jejímu novému seriálu Cougar Town.
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Je furt stejně krásná jako před lety.:)

Jessica Photoshoot 01

21. srpna 2009 v 14:52 | Ashley |  Photoshoot
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Omlouvám se,že teťkon nic moc nepřidávám,ale kdo by měl v takovím horku náladu,když přijde z brigády a nebo čas,když si užívá posledních pár dní prázdnin..doufám,že mně chápete.:)

Enjoy Ashley

Ali Photoshoot 01

18. srpna 2009 v 21:59 | Ashley |  Ali Photoshoot
free image host free image host

Angel 1x04 Rozpadnout se

18. srpna 2009 v 20:25 | Ashley |  A 1.Serie
Popis episody:
Je sice v pořádku a správné, že Angel pomáhá lidem bojovat s démony, ale na druhou stranu se ostýchá žádat finanční odměnu a v důsledku toho má Angelova kancelář problémy s penězi. Ale když má Doyle vizi, znamená to, že jde Angel do práce, ať už za peníze nebo ne.

Doylova poslední vize zavedla Angela do kancelářské budovy, ve které Melissa Burnsová dostala kytici se vzkazem, "Má neumírající lásko. Ronald." Melissa je tím tak rozrušená, že běží na dámskou toaletu a spolkne pár sedativ, pak odchází z budovy. Při cestě k autu ji zastaví Angel, dá jí svou vizitku a nabídne pomoc. Melissa je samozřejmě zmatená. Řekne, že si to nemůže dovolit a odjíždí pryč.

Její další zastávka je u bankomatu, kde zkouší vybrat hotovost, ale nejde to - její PIN je neplatný. Když to zkouší znovu, vynoří se Ronald. Změnil její PIN (bylo to datum jejího narození, tak průhledné) a vysvětlí, že ji hlídá a sleduje, zda ho stále miluje. Ale Melissa ho nemůže milovat - byli spolu na jedné schůzce. Úplně vystrašená tímto Ronaldovým zásahem se rozhodne, že by přece jenom mohla využít něčí pomoci a zaplatí Angelovi za konzultaci.

Melissa vysvětluje Doylovi, Cordelii a Angelovi, že Ronald je Dr. Ronald Meltzer, neurochirurg, který jí před sedmi měsíci zachránil zrak. Pak ji pozval na schůzku a i když z toho moc nadšená nebyla, cítila se zavázaná, a tak s ním šla na jeden drink. Ale on jí začal volat, navštěvovat v práci, v bytě a říkat, že je mezi nimi něco zvláštního a že by se měli vzít. Ona ho odmítla, ale tím se to ještě zhoršilo. Říká jim, že má pocit, že ji neustále sleduje.

Později, když se Melissa převléká ve svém bytě, Ronald ji sleduje svým okem, které si vyjmul z hlavy. Jak se zdá - Ronald není 100% člověk. Angel se rozhodne trochu pátrat, aby zjistil něco víc o tomhle Dr. Meltzerovi. Přikrade se do Ronaldovy kanceláře, ale když prohledává doktorův regál, Ronald vejde do kanceláře a žádá vysvětlení, proč je Angel u něj v kanceláři. Angel zalže, vymyslí si jméno a řekne, že jeho žena potřebuje neurochirurgickou pomoc a tak přišel, protože se doslechl, že Dr. Meltzer by jí mohl pomoci. Ronald mu řekne, že by to bylo moc riskantní, a tak to nemůže udělat. Ale Angel zvedajíc fotku Melissy z jeho stolu (Ronald tvrdí, že je to jeho snoubenka) klade důraz na hloubku své lásky a říká, že se jen tak nevzdá.

Zatímco Angel pokračuje v hledání, Ronald špehuje Melissu, je ukrytý poblíž jejího bytu. Policista se u něj zastaví, namíří na něj zbraň a požádá ho, aby dal ruce vzhůru. Ale Ronaldovy ruce nejsou na koncích jeho zápěstí - jsou v Melissině ložnici a plíží se pod pokrývkou. Policista si všimne, že Ronald nemá ruce, a tak ho nechá ho jít. Když však Melissa zjistí, kde jsou Ronaldovy ruce, její křik přinutí policistu k běhu. Nic nenajde… až do chvíle, než se Ronaldovy ruce objeví na jeho krku a uškrtí ho.

Aby byla Melissa v bezpečí, vezme ji Angel k sobě. Ale Angel ví, že Ronald chce dokončit, co začal a bude ji hledat. Zazvoní telefon, je to Ronald a hledá chlápka, který byl v jeho kanceláři. Ronald říká, že ten zákrok provede, ale musí to být mimo zemi, takže potřebuje $100,000. Angel mu odpoví, že to není problém, ale Ronald ví, že Angel není ten za koho se vydává. Viděl ho, jak utěšuje Melissu u ní před bytem po tom incidentu s "rukama" a žárlí. Když Angel dorazí do Ronaldovy kanceláře, je na něj Ronald připravený se smrtící paralyzující injekcí.

Když svíjící se Angel upadne na podlahu, části doktorova těla se vydají na cestu do Angelovy kanceláře. Pak se jeho tělo dá dohromady, zneškodní Cordelii i Doyla, kteří hlídali Melissu a hrozí Melisse skalpelem. Ale než jí stačí něco udělat, Angel se vrátí a rozdrtí Ronalda na kousky, doslova. S těmito kousky, zalitými v cementu v ocelových krabicích, jsou Ronaldovy dny neurochirurgie a obtěžování sečteny. Další den se Melissa cítí mnohem lépe, zastaví se v kanceláři s kytkou, která nepotřebuje sluneční světlo a zaplatí účet.

Credit:Buffy-Angel.Org

BEP Promoshoot The E.N.D

16. srpna 2009 v 16:50 | Ashley
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Black eyed peas Photoshoot 01

16. srpna 2009 v 16:42 | Ashley
free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Angel 1x03 V temnotě

14. srpna 2009 v 14:59 | Ashley |  A 1.Serie
Popis episody:
Zatímco má Angelova kancelář prvního platícího klienta, Angelův starý známý - Spike - je zpět ve městě. Spike je pořád Spikem, má opět nějaký plán. Oz si také udělal malý výlet do L.A. a zastavil se v kanceláři. Přijel hlavně kvůli koncertu, ale také kvůli tomu, aby dal Angelovi něco od Buffy. Drahokam Amara, zasazený v prstenu, který svému nositeli zajistí 100% nezničitelnost, pokud je upír. Když ho Spike hledal, obrátil Sunnydale naruby, ale jak Oz vysvětluje, "dostal hromadu ran od Buffy" a odjel. Buffy si chce být jistá, že bude v dobrých rukou, a tak poslala Oze, aby ho Angelovi předal. Doyle, Cordelie a Oz si vyrazí na drink do hospody, ale Angel zůstává pozadu. Místo toho, aby si prsten nasadil, ukryje ho pod kámen ve stoce poblíž jeho bytu.

Později, Angel telefonuje s Rachel, první klientkou a odchází z bytu, aby jí pomohl. Ale když jde k autu, Spike ho přivítá ránou do hlavy. Chce samozřejmě prsten, ale Angel protestuje. I když má Spike zbraň, Angel v boji vítězí. Doyle a Cordelie se dívají, jak Spike prohrává a nakonec zbaběle odchází. Ale Spike se nemíní tak snadno vzdát a Angel, znepokojený tím, že je Spike opět na lovu, pošle Doyla a Cordelii k Doylovi domů, jen tam prý budou v bezpečí.

U Doyla, Doyle začne obvolávat všechny své známé ve svém adresáři, snaží se vystopovat Spika. Doyle dostává tip a Angel ho jde prošetřit. Ale Spike má parťáka - přítele s řetězovým lasem, které je brzy omotané kolem Angelova krku. Spike a jeho upíří přítel Marcus vezmou Angela do opuštěného skladiště, kde ho pověsí za ruce a připravují se k jeho mučení. Marcus, který je v mučení expert, se dá do práce, trýzní Angelovo tělo horkým pohrabáčem.

Spike jde mezitím k Angelovi do kanceláře a hledá tam prsten a Doyle a Cordy ho tam překvapí. Spike jim řekne, že Angela mučí a že Angel je neoblomný jako vždycky, možná raději zemře, než by vydal prsten. Když prsten najdou a odevzdají mu ho, nechá Angela jít. Mají čas do východu slunce, aby ho zachránili.

Doyle a Cordelie prohledávají Angelův byt a hledají prsten, ale marně. Pak je napadne, že je pravděpodobně ukrytý ve stoce, kterou Angel používá k úniku ve dne. Doyle použije svůj napůl démoní šestý smysl a prsten vyčenichá. Ale Doyle a Cordy nechtějí prsten Spikovi jen tak dát. Potřebují plán. Dostaví se na místo setkání a řeknou Spikovi, že prsten není ani na jednom z nich, ale že vědí, kde je. Jakmile uvidí, že je Angel naživu, vydají mu prsten.

Spike je vede do jeho malého "domu bolesti", aby jim ukázal, že Angel stále žije a dožaduje se prstenu. Doyle ho hodí na podlahu a myslí si, že je Angel volný. Ale to Spike v plánu neměl. Naštěstí pro Angela je ve městě Oz, který vrazí dovnitř se svou dodávkou. Doyle a Cordelie pomohou Angelovi dolů a ujíždějí pryč. Znechucený Spike hledá prsten, ale nenajde ho. Zmocnil se ho Marcus, který si teď vychutnává procházku na slunci. Spike není šťastný, že se nechal napálit a rozhodne se, že od teď bude osamělým lovcem.

Když dodávka ujíždí, všichni se bojí o Angela, kromě jeho samotného, a spíš se obává Marcuse. Oz na Angelův příkaz dodávku otočí a jede směrem k pláži. Marcus se plíží ke skautskému oddílu. Oz ho srazí dodávkou, ale on vstane. Pak ho Oz střelí šípem, jenže Marcus si ho vytáhne a nemá žádné zranění - přece jen má stále prsten. Pak se do toho vloží Angel. Vyskočí z dodávky a běží i přes denní světlo na Marcuse. Hořící Angel srazí Marcuse a oba spadnou do oceánu. Vynoří se a ve stínu mola začne nelítostný souboj. Angel narazí Marcuse na dřevěný trám, stáhne mu prsten z prstu a Marcus se rozpadne na prach. Když si prsten Angel nasadí, může vyjít ze stínu na světlo, poprvé po 200 letech.

Ale Angel nehodlá prsten nosit. Ví, že byl vrácen zpět na zem z nějakého důvodu - pomáhat lidem, kteří potřebují pomoc v noci. Užil si svůj den na slunci, ale má nějaké poslání. Rozdrtí prsten a tím tak zničí i Drahokam Amara.

My creation 0.2 "Carmit"

13. srpna 2009 v 20:53 | Ashley |  News in blog
Vyrobila sem pár jednoduchých ikonek s Carmit Bachar.:)

Olivia Photoshoot 02

13. srpna 2009 v 20:18 | Ashley |  Olivia Photoshoot
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image hostfree image host

Přihlaš se!


Olivia Photoshoot 01

13. srpna 2009 v 11:21 | Ashley |  Olivia Photoshoot
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host


Přihlaš se!Ashley na pláži v Malibu

13. srpna 2009 v 10:00 | Ashley |  Ashley Candids
Ashley byla spatřena na pláži v Malibu se svým pejskem Cooperem dne 10.srpna 2009.
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image hostJulia 2009 TCA Summer Tour - CBS, CW And Showtime All-Star Party

13. srpna 2009 v 9:00 | Ashley |  Julia Appearances,Events
Julia se objevila na 2009 TCA Summer Tour - CBS, CW And Showtime All-Star Party dne 3.srpna 2009.
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Přihlaš se!