Říjen 2009Revoluční obuv Reebok EasyTone zaručuje ženám hezčí tvary

30. října 2009 v 20:55 | FoxyAshley |  Pro vaší nožku
"Existují krásné příručky "JAK mít pevný zadeček" nebo "JAK se zbavit celulitidy". Zdá se, že byly napsány zbytečně. Koupit si tu knížku je jedna věc, ale poučit se a použít její obsah, to je věc druhá. To je stejné jako s kuchařskými knihami, že?," zamýšlí se Dr. Petr Fořt, CSc, poradce sportovců a konzultant pro léčebnou výživu a dodává: "Firma Reebok přišla se zcela revolučním nápadem, vzít si posilovnu s sebou a účinněji tvarovat svaly na lýtkách, stehnech a zadečku již pouhou chůzí. Zároveň se posilují postranní svaly na nohou a zpevňuje se kotník, což je prevence proti výronu kotníku.

To osloví zvlášť ženy, které nosí vysoké podpatky. Z dlouholeté praxe fyziologa dobře vím, jak důležitou roli hraje v životě kvalitní obutí. EasyTone obuv, přes její atypický tvar podrážky, splňuje všechna zdravotní kritéria". Nošením těchto bot ženy zároveň posilují bederní svaly. "Na boty je ale potřeba si zvyknout" upozorňuje doktor Petr Fořt.. "Z počátku můžete pociťovat lehkou bolest zad, což je v pořádku, protože vám tyto svaly sílí. EasyTone navíc zlepšuje rovnováhu těla, což oceníte zejména při in-line bruslení nebo sjezdovém lyžování".

Některé modely navíc vlastní bezešvou technologii Smoothfit, která dokáže zamezit vzniku otlaků a odřenin, které většinou v místech klasických švů vznikají.

Díky skvělému designu i tomu, že formování postavy díky EasyTone opravdu funguje, si obuv získává stále větší oblibu žen po celé Americe, kde byla bota uvedena na trh již v únoru tohoto roku. Nezávislé testy v univerzitních laboratořích prokázaly, že nošením EasyTone žena dosáhne až o 28 % větší aktivace hýžďových svalů v porovnání s běžnými teniskami.

"Těchto výsledků je dosaženo díky patentované technologii navržené bývalým inženýrem NASA, Billem McInnisem" říká Markéta Seidlová, Sports Marketing & Events Specialist značky Reebok. McInnis, vedoucí oddělení inovací společnosti Reebok, strávil 18 měsíců zdokonalováním systému balančních polštářů v podešvi boty, která při každém kroku vytváří přirozenou nestabilitu. "Při cestě do práce, na procházce se psem nebo při nákupech si tak žena může tvarovat pozadí bez větší námahy" dodává Seidlová. Tento postup nejenže přinesl dramatické zlepšení v laboratorních testech, ale díky jeho provedení neutrpěl ani vzhled boty.
Mezi prvními, kdo měl možnost účinky EasyTone vyzkoušet, byla topmodelka Bar Refaeli. "Práce mi zabírá hodně času, a proto není vždy jednoduché si najít chvilku zajít do fitka. Mít boty, které mi při běžné chůzi formují svaly na nohou a zadečku, je ideální!" říká o své zkušenosti s EasyTone Refaeli.

Katrin Ley, vedoucí sekce dámské obuvi společnosti Reebok, k tomu dodává: "Jsme přesvědčeni, že každá žena má právo mít pěkně vytvarované pozadí, ale pro zaměstnané ženy, které se snaží péči o tělo zakomponovat do svého hektického životního stylu, to není snadné. Reebok EasyTone jim umožňuje pracovat na formování postavy v rámci jejich běžného denního režimu. Výsledkem kombinace technologie vzduchové kapsy a skvělého designu je bota, za kterou se navíc nebudou muset stydět."

Jak to funguje
Reebok EasyTone pomáhá formovat nejdůležitější svaly na nohou a hýždích prostřednictvím převratných balančních polštářů zabudovaných do boty. Vzduchové kapsy jsou navrženy tak, aby
vytvářely přirozenou nestabilitu při každém kroku, který žena udělá. Svaly jsou nuceny se této mikronestabilitě přizpůsobovat a vyvíjet tak větší aktivitu. Princip je podobný jako například při balančním cvičení či tolik doporučované chůzi naboso v písku.

"Ženy často tvrdí, že nemají čas cvičit, musí se starat o celou rodinu, chodit na nákupy apod. Přitom by stačilo denně 15 minut cvičit. Značka Reebok a její vývojáři vymysleli, jak si vzít své fitko s sebou a posilovat svaly na nohou a hýždích i při chůzi. Stačí se obout do tenisek Reebok EasyTone a všude v nich chodit," vysvětluje Dr. Petr Fořt, CSc, poradce sportovců a konzultant pro léčebnou výživu.

Jakým způsobem je EasyTone testován

McInnis se svým týmem využívá unikátní techniku elektromyografie, která spočívá v připnutí elektrod na klíčové svaly. Tyto senzory měří hladinu svalové aktivace během chůze ženy. Porovnáním změn ve svalové aktivaci během chůze v různých typech bot lze určit, které boty procvičují svaly nejvíce. V období několika měsíců byly tyto boty v laboratorních podmínkách testovány reprezentativním vzorkem žen.

V těchto testech byla technologie EasyTone porovnávána s běžnými teniskami. Hodnoty nalevo ukazují maximální zvýšení svalové aktivace při použití EasyTone ve srovnání s běžnou botou. McInnis k tomu poznamenává: "Výsledky jsou lepší než mohl Reebok očekávat. Věřím, že v budoucnu se budeme na tento okamžik dívat jako na zrození úplně nové kategorie obuvi, která nejenže dokáže zformovat postavu, ale navíc i skvěle vypadá.

Reebok EasyTone bude v České republice prozatím nabízena ve čtyřech variantách za cenu Kč 1999,-. K dostání budou v Reebok prodejně Arkády Pankrác, OC Nisa v Liberci a ve vybraných prodejnách A3 Sportu a Gigasportu. Více informací a možnost si zakoupit obuv EasyTone bude také na www.mujeasytone.cz.
Co je technologie Smoothfit?

Při výrobě obuvi jsou jednotlivé laserem řezané díly za vysokého tlaku a teploty k sobě zatavovány speciálním tmelem. Výsledkem je vznik naprosto bezešvé konstrukce, která je daleko měkčí a poddajnější, lépe na noze sedí a má delší životnost. Dokáže zamezit vzniku otlaků a odřenin, které většinou v místech klasických švů vznikají.

Smoothfit technologie se používá i při výrobě textilu. Sportovci jsou neustále v pohybu a v místech klasických šitých švů může dojít k podráždění. Smoothfit technologie tomu dokáže zabránit. Oblečení je poddajné, dobře se nosí a dokonale sedí. Aby po těle neklouzalo, je opatřeno speciálními protiskluzovými lemy. Sportovcům přináší více klidu a pohodlí.


Otázky a odpovědi

Co je Reebok EasyTone?

Bota Reebok EasyTone představuje inovativní řešení obuvi, které pomáhá formovat nejdůležitější svaly na nohou s každým vaším krokem. Zároveň jde o převratnou, prvotřídně navrženou stylovou sportovní obuv, kterou prostě nebudete chtít zout!

Jak bota EasyTone funguje ?

Pod patou a v přední části boty jsou umístěny speciální balanční polštáře. Balanční polštáře jsou navrženy tak, aby s každým vaším krokem vznikala přirozená nestabilita, kterou klíčové svaly na nohou a hýždích musejí vyvažovat, což vede k jejich formování. Rozdíl pocítíte opravdu okamžitě.


Na jaké použití jsou boty EasyTone vhodné?

Boty EasyTone jsou navrženy s ohledem na módní styl, proto jsou vhodné pro veškeré denní aktivity - počínaje prací nebo školou až po nákupy nebo procházky - vše, co normálně během dne děláte. Během nošení vám pomáhají formovat nejdůležitější svaly na nohou a ještě k tomu vypadají skvěle!


Jsou boty EasyTone určeny speciálně na určitý druh cvičení?

Boty EasyTone jsou určeny k běžnému nošení. Nicméně jsme navrhli speciální řadu dvanácti cviků, které lze v těchto botách cvičit. Tyto cviky se primárně zaměřují na nohy a břišní svaly a jsou založeny na udržování rovnováhy. Cvičit se dají i doma, což je perfektní řešení pro zaneprázdněné ženy, které jsou neustále na nohou. (Máte na to!)

Které svaly pomáhají boty EasyTone formovat?

Ty nejdůležitější svaly nohou a hýždích - co vy na to?! Formování je zaměřeno na velký hýžďový sval, svaly zadních stran stehen a lýtkové svaly.Které svaly pomáhají boty EasyTone formovat?


Jaké další výhody mají boty EasyTone?

Testování bot prokázalo, že zákaznice jsou s nošením této obuvi velmi spokojené. Umožňuje jim věnovat se svým aktivitám (např. nakupování) delší dobu a přitom současně pracovat na formování pevnějšího pozadí, zadní strany stehen a lýtek.


Existuje nějaké riziko poranění?

Vzhledem k nestabilitě balančních polštářů se raději vyhněte sportům s nepředvídatelnými pohyby ze strany na stranu, jako je například tenis nebo basketbal. Všechny ostatní aktivity jsou vhodné a žádoucí. Než zahájíte konkrétní tréninkový program, poraďte se se svým lékařem.

Jak dlouho je potřeba v botách EasyTone chodit, aby fungoval jejich účinek?

Stačí 2 -3 týdně boty nazout a vyrazit v nich třeba na nákupy. Je to jako s cvičením, čím častěji cvičíte, tím rychleji se účinek dostaví.

Opotřebují se vzduchové kapsy nebo hrozí riziko prasknutí?

Ne, vzduchové kapsy prošly velmi náročným testováním a jsou velmi odolné.

Jaké jsou boty EasyTone ve srovnání s tradiční botou s pěnovým základem?

Měření prokázalo, že boty EasyTone jsou až třikrát měkčí než tradiční boty s pěnovým základem.


EVA Photoshoot 2

30. října 2009 v 20:13 | FoxyAshley |  Eva-Photoshoot
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image hostLove Happens Trailer

28. října 2009 v 20:52 | FoxyAshley


Vylepšete svoje vlasy pomocí vosku

25. října 2009 v 16:44 | FoxyAshley |  Vlasy a Účesy
free image host
Tvar a struktura účesu jsou základem každého stylingu. Pomocí vosku nasměrujte své vlasy správným směrem.

V každé drogérii je nepřeberné množství vosků na vlasy. Vyrábí se pro všechny typy vlasů v pěnové konzistenci ve spreji nebo v tuhé konzistenci. Vosky na vlasy se používají ke konečné modelaci účesu. Aplikují se na suché vlasy k dotvarování účesu nebo ke zvýraznění jednotlivých pramenů.Vosky obsahují tužící složky, které váš účes zpevní. Na povrchu vlasu vytváří lesklý film. Vosky vlasy nevysušují, naopak suchým vlasům dodávají vláčnost a hebkost. Při použití docílíte výrazného vyhlazení struktury vlasů, krásného lesku a jemného zpevnění. Všechny vosky příjemné voní, tudíž zanechají vaše vlasy i krásně voňavé.

Pro krátké vrstvené účesy naneste vosk na kořínky vlasů a pomocí prstů rozetřete do délek vlasů tak, abyste dosáhli požadovaného efektu. Pro zvýraznění některých partií a pro styling dlouhých vlasů, položte vlasy mezi dlaně a vosk a aplikujte na ně vosk. pro dosažení vzhledu, kdy jsou vlasy dozadu uhlazené, aplikujte vosk na vlasy po celé hlavě a pak je kartáčem zčesejte směrem dozadu.

free image host
Vosky na vlasy se rozlišují podle pevnosti pružnosti na 3 stupně. Nejnižší úroveň pružnosti zajistí jemnou fixaci s dávkou volnosti. Stupeň 2 a 3 zaručí spolehlivý tužící účinek. Vlasy tak získají pevný tvar a hedvábný lesk Pro zvýšení pružnosti je možné kombinovat výrobky k péči o vlasy, kterými jsou pěnové tužidlo, lak na vlasy, gelový krém a již zmiňované vosky na vlasy.

Jelikož jde kosmetický trh stále dopředu, jsou již v současné době k sehnání vosky pro namáhané vlasy, pro blondýny, brunety a nebo vlasy barvené či po trvalé dále výrobky s 24 hodinovým účinkem atd... Je pouze na každé z vás jaký vosk si vyberete a jaký vám bude nejvíce vyhovovat. Po použití vosku na vlasy budete vždy za královnu večera.
free image host

credit: moda.cz

PUSSYCAT DOLLS Photoshoot 1

25. října 2009 v 16:19 | FoxyAshley |  Photoshoot
free image host free image host

Angel 5x01 Rozsudek

25. října 2009 v 16:14 | FoxyAshley |  A 5.Serie
POPIS:
Mladá žena jde tmavou ulicí a narazí do upíra, zděšeně zakřičí. Její křik zaslechne Angel stojící na střeše mrakodrapu a vydá se jí zachránit. Skočí na vedlejší mrakodrap a poté se pomocí lana dostane elegantně na onu ulici, kde se zoufalá dívka snaží upírovi nabídnout peníze. Angel upíra napadne a dívka se stáhne ke zdi. Angel upíra promění v prach a dívce doporučí, aby v budoucnu nechodila na tak tmavá místa. Když hrdinsky odchází, zeptá se ho dívka na jméno. Angel řekne, že na něm nezáleží a chystá se zmizet ve tmě. Náhle se ozvou brzdící pneumatiky a před zmateného Angela stane skupina ozbrojených lidí v černém. Muž, agent Hauser, informuje někoho do vysílačky, že nepřítel je zabezpečen a Angel zůstal nezraněn. Potom konečně Angelovi vysvětlí, že je vedoucím Angelova operačního týmu. K dívce, která tam stále stojí a neví, co se děje, přijdou dva právníci z Wolfram & Hart a požádají ji, aby podepsala "odškodnění". Angel vše nevěřícně sleduje "Vždyť jen pomáhám bezmocným".

Dva malí kluci jdou do své třídy ve škole, když je zastaví učitel a pochválí Mathewa za výborně napsaný domácí úkol.

Fred vystoupí z výtahu ve Wolfram & Hart, nese krabici. Wesley na ní zavolá a Fred se mu přizná, že se opět ztratila. Firma je tak velká, že nemůže najít svou laboratoř. Wesley a Fred začnou zvažovat důvody, proč nyní pracují v té zlé firmě, když kolem projde Knox, jeden z Frediných zaměstanců a Fred se s ním vydá do své laboratoře. Za Wesleym přijde Gunn a společně se vydají do předsíně, ze které vedou dveře do dvou kanceláří. Diskutují o tom, kdo si vezme jakou kancelář. V té chvíli projde kolem Lorne, který telefonuje a přitom zkoumá vzorek koberce. Zdá se, že se ve Wolfram & Hart cítí jako jediný doma.

Z výtahu vystoupí Angel a narazí na Wesleyho a Gunna. Postěžuje si jim na ten incident v tmavé uličce. Rozhodnou se nalézt Eve, která je nyní Angelovým vedoucím a pracuje jen pro starší partnery firmy. Najdou ji u Angelova stolu a Angel jí připomene, že to je jeho kancelář. Eve mu připomene, že on se stará jen o odvětví firmy, jejichž klienti jsou většinou zlí démoni.

Angel a spol jsou v kanceláři, obklopeni krabicemi s hromadou papírů, a diskutují spolu o případech. Angel se jich po chvíli zeptá, zda si myslí, že jejich práce ve Wolfram & Hart je správná věc. Nikdo mu na to neodpoví a Angel jim poradí, aby se vyspali. Sám poté pokračuje v práci.

Je nový den a Gunn jde do podniku v novém saku. Eve ho posměšně přivítá a neustále si dělá legraci z jeho nového oblečení. Nakonec mu dá vizitku jednoho krejčovství a doporučí mu, aby tam zašel. Wesley zaslechne kousek rozhovoru a zeptá se Gunna, co to mělo znamenat. Gunn mu ukáže vizitku a řekne mu, že se potřebuje úspěšně obléci.

Angel stále ještě pracuje ve své kanceláři, prohlédne si běžně vypadající tlustou obálku adresovanou jemu a s nezájmem ji položí na stůl. Zvedne telefon a zjišťuje, že na druhém konci je jeho nová asistentka a požádá ji o nějakou krev. Za chvíli zazvoní telefon, je to Wesley. Mezitím co si povídají, vejde do Angelovi kanceláře jeho asistentka. K Angelovu překvapení se jedná o Harmony (bývalou kamarádku Cordelie ještě ze Sunnydale, nyní upíra). Ta začne něco mumlat o Cordelii a Angel jí řekne, že Cordy je v komatu. Harmony se zdá být na několik sekund velmi rozrušená, ale poté se hned začne zajímat o sebe. Harmony z kanceláře odejde a Wesley seznámí Angela s případem Corbina Friese, který právě dostal 20 let za únos a žádá Wolfram & Hart o pomoc. Harmony přijme pana Friese, který přejde do kanceláře, kde diskutuje o své situaci s Angelem a Wesleym. Zatímco Fries připustí svou vinu na únose, rozzlobí se, že šel k soudu, což by se nestalo kdyby tu ještě fungovaly Holandské způsoby. Požádá Angela, aby ho z toho vytáhl nebo bude muset shodit bombu a říct "Bye, bye Kalifornie".

V zasedací místnosti Wolfram & Hart zpívají zaměstnanci Lornemu, který si zapisuje, kdo z nich je zlý.
Fred ve své laboratoři vysvětluje Knoxovi Lornovi síly, když zazvoní telefon, je to Angel.

V Angelově kanceláři se sešla celá parta mimo Gunna a diskutují o bombě. Odvodí si, že se pravděpodobně jedná o nějaký mystický vír, který vynalezl Wolfram & Hart. Wesley pošle Fred, aby zjistila něco z laboratorních záznamů a Lornemu přikáže jít do soudní budovy a sledovat soudní proces s Friesem. Do kanceláře přijde Harmony, oznámí Angelovi, že nebyla schopná sehnat Gunna, ale zjistila adresu Spankyho, nezávislého okultistu, který byl zmíněn ve Friesových spisech.

Angel vejde do krytého parkoviště firmy Wolfram & Hart, kde se mu nabídne pohled asi na šest kouzelných veteránů. Vzrušeně odbíhá od jednoho auta k druhému, když ho náhle obstoupí agent Hauser, který mu nabídne, že pro Spankyho zajede. Angel to odmítne a jde k jednomu z vozů.

Angel přijede k bytu Spankyho, kde se ho snaží vyzpovídat. Spanky tuší, že je tam kvůli oné mystické práci. Angel se zmíní o Corbinu Friesovi a Spanky ho náhle zezadu chytí za krk v pokusu mu rozdrtit průdušnice, a tak ho zabít. Angel však Spankymu řekne, že průdušnici nepoužívá a vyvlékne se z jeho sevření. Spanky se ho pokusí zadržet, ale Angel ho přehodí přes celou místnost.

Gunn si čte časopis a poslouchá hudbu, je v čekárně W&H lékařského oddělení. Po pěti hodinách čekání, je konečně pozván doktorem do ordinace. Tam se Gunn zděšeně podívá na židli ověnčenou různými dráty propojenými k počítači. Doktor se ho zeptá na "bílou místnost", ale Gunn se o tom odmítá bavit. Doktor mu s úsměvem nařídí, aby si svlékl košili.

Fred a Knox sedí na zemi, na které se povaluje spousta papírů. Knox přijde na to, že firma dělala pro pana Friese nějakou nelegální práci. Laborant, který na tom pracoval, nazval projetk "černé zítřky". Byl to specialista na plyny a viry. Zazvoní telefon, je to Angel. Fred mu prozradí, že se nejspíš jedná o vir, který se šíří vzduchem. Velmi rozčilený Angel potvrdí Fred, že ví, kde bomba je.

Ve třídě. Mathew se je otočený ke svému spolužákovi a něco mu říká. Učitel ho zavolá jménem a my zjistíme, že jeho příjmení je Fries. Učitel mu pohrozí, že půjde do rohu, jestli toho nenechá. Mathew se otočí a pokračuje ve své práci. Kamera zabere jeho hrudník, je slyšet hlasitý tlukot srdce.

Gunn zakřičí. Polonahý sedí připoutaný v lékařském křesle. Doktor pokračuje v činnosti.
V hlavní předsíni firmy informuje Fred Wesleyho, že izolovala několik virů, ale šance na protilátku zemřela společně s laborantem, který vir vyvinul.

Eve vstoupí do Angelovi kanceláře a ujistí Angela, že Fries umístil smrtící vir do svého vlastního syna. Eve mu také prozradí, že ví o jeho synovi, kterého se vzdal, a tak ho zachránil. Smutně řekne, že Connor na něj nemá žádnou vzpomínku a ještě dodá, že ani jeho nejlepší přátelé o Connorovi nikdy neslyšeli.

Mezitím ve výzkumné laboratoři všichni pilně pracují na vývoji protilátky. Fred je zoufalá a na celou laboratoř zakřičí, aby si pohli nebo jinak skončí mrtví.

Na opačné straně města v soudní budově sedí Lorne zahalený v klobouku a brýlích v zadní části místnosti, kde probíhá soud s Friesem. Lorne přejde na chodbu a zavolá Angelovi. Informuje ho, že to pro Friese nevypadá moc dobře a raději by měli chlapce izolovat. Dohodnou se, že Angel půjde do školy pro chlapce a Lorne zůstane v soudní místnosti a bude sledovat soud.

Střih do garáže W&H, zvláštní operační dodávka odposlouchává Angelův hovor. Agent Hauser přikáže svému týmu, aby chlapce odvedli dříve než Angel.

Zpět do Angelovi kanceláře. Wesley informuje Angela, jak to jde s protilátkou. Oba dva se chystají odejít, když Harmony řekne Angelovi, že zvláštní vojenský tým již do školy jel, a to před 10 minutami.

Do soudní budovy přijde Wesley a sedne si vedle Lorna, který se ho zeptá na plán. Wesley chvíli mlčí, ale nakonec si rozepne bundu a odhalí zbraň.

Zvláštní vojenská jednotka vpadne do školy a postaví se na pozice. Jeden z vojáků vykopne dveře a hodí do třídy dýmovnici. Poté vpadnou dovnitř. Kouř začne postupně mizet a odhalí prázdné lavice. Jen v jedné sedí Angel, nohy má položené na lavici. Vysvětlí jim, jak se tam dostal dříve než oni - má totiž helikoptéru. Agent Hauser začne spolu se svým týmem náhle po Angelovi střílet. Angel se skokem ukryje za učitelský stůl. Vojáci ho napadnou, ale Angel se jim úspěšně brání.

Zpět u soudu. Gunn vstoupí do místnosti, je oblečen do velmi kvalitního obleku a nese kufřík. Přejde před soudkyni a pohrozí ji, že soudní řízení prohlásí za zmatečné, pokud sama neodstoupí. Gunn z kufříku vytáhne její daňové záznamy, ve kterých se píše o akciích ve východním zálivu, které vlastní společnost Loros, Inc. Tato společnost totiž dluží firmě patřící Corbinovi Friesovi. Gunn cituje případ "McCracken proti státu Maine, 1954". Soudkyně po krátkém zaváhání oznámí, že další jednání bude pokračovat po poradě v její kanceláři. Gunn a Fries se vítězně usmějí.

Ve škole stále pokračuje boj mezi Angelem a vojáky Hausera. Angelovi se je podaří uzemnit a zůstane tak jen on a Hauser. Ten nařkne Angela, že přišel do Wolfram & Hart řešit své problémy s očištěním minulosti a pomáhat bezmocným. Hauser je však čistokrevný, věří ve zlo, které vládne světu. Angel mu odsekne, že on zase věří v milosrdenství a rychlým pohybem mu vyrazí pušku z ruky a zmáčkne spoušť. Zbraň spadne na zem a Hauser se skácí k zemi. Na stěně, kde před chvílí stál, je červená šmouha. Angel bez ohlédnutí odchází.

Později. V Angelově kanceláři se sešla celá parta a Eve jim vysvětluje, že Gunn dovolil W&H, aby mu do jeho mysli vpravila znalosti ze zákona. Gunn ujistí své přátele, že je to pořád on, ale měl nevyužitý potenciál. Eve upozorní, že jeho nové schopnosti zachránily životy mnoha lidí. Potom nadšeně vykřikne "Bude se nám dobře spolupracovat. Yay, tým"! A šťastně odjede. Parta zůstane o samotě a začne se bavit o jejich životě ve Wolfram & Hart. Fred se zajímá, jestli jejich životní náplní bude nyní boj mezi zaměstnanci a klienty, a zda stále budou stát na straně dobra. Angel ji ujistí, že rozhodně budou. Aby svá slova zdůraznil, vezme ze svého stolu obálku a roztrhne ji. Na zem vypadne amulet, který začne žlutě zářit. Všichni od něj poodstoupí a s vyděšeným zájmem ho sledují. Z amuletu začne stoupat černý prach se stříbrnými částečkami, který se formuje ve vír. Černý prach ustoupí a my v něm vidíme obrys postavy, která se stále více zjasňuje. Postava ve víru křičí hrůzostrašným křikem. Prach zcela zmizí a z postavy se vyklube Spike. Přestane křičet a udýchaně se předkloní. Záběr na Angela a Wesleyho. Wesley překvapeně zašeptá "Spike"?. A Angel ho doplní "Spike". Zní to celkem nasraně. Ze dveří vykoukne Harmony "Blonďatý méďa"?

CREDIT: Angel-Buffy.Org

ALI LARTER Biography

25. října 2009 v 15:42
Ali se narodila 28.2. 1976 v Cherry Hill,New Jersey,USA jako Alison Elizabeth Larter. Ve svých 13 letech začala s modelingem a díky tomu poznala plno zajímavých míst ve světě. Po pár letech se přestěhovala do Los Angeles kde začala studovat herectví...

Kariera:
Nejdříve hrála v divadle,aby se ještě více zdokonalila v herectví... V roce 1994 se objevila v jednom díle seriálu Nemocnice Chicago Hope od roku 1996-1998 se objevila v těchto seriálech Správná Susan,Třeba mně sežer,Dawsonův svět...V roce 1999 jí proslavil snímek Williama Malone Dům hrůzy...V roce 2000 si zahrála jednu z hlávních postav v úspěšném hororu Nezvratný osud o tři roky později si zahrála v pokračování Nezvratný osud 2. V roce 2001 si zahrála ve skvělé komedii Jay a mlčenlivý Bob vrací úder dále také ve snímcích Pravá blondýnka a Psanci Ameriky...Roku 2004 si zahrála v thrilleru Divoká Posedlost po boku Dominica Purcella... Od roku 2006 hraje v seriálu Hrdinové postavu Niki,která má druhou osobnost Jessicu s nadlidskou silou. V roce 2007 si zahrála jednu z hlavních postav Claire ve filmu Resident Evil: Zánik nyní by se mělo natáčet další pokračování pro rok 2010 s názvem Resident Evil: Afterlife téhož roku si ještě zahrála v romantické komedii Marigod...Roku 2009 si zahrála po boku Beyonce Knowles ve filmu Posedlá.

Osobní život:
Nyní bydlí v Los Angeles...V roce 1996-97 měla vztah s hercem Joshuem Jacksonem. Od roku 2000-2006 měla vztah s Colinem Farelle,který jí byl během jejich vztahu několikrát nevěrný! Například s Demi Moore a Naomi Campbell seznam je,ale mnohem větší (No vážně nechápu jak s nim tak dlouho mohla vydržet). V roce 2006 se seznamila s Hayesem MaCarthurem,kterého si také vzala toto léto 1.Srpna 2009.

!!!NEKOPÍROVAT!!!SARAH Photoshoot 7

24. října 2009 v 21:53 | FoxyAshley |  Sarah Photoshoot
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

SARAH Photoshoot 6

24. října 2009 v 21:38 | FoxyAshley |  Sarah Photoshoot
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

SARAH Photoshoot 5

24. října 2009 v 21:32 | FoxyAshley |  Sarah Photoshoot
free image host free image host free image host free image host

SARAH Photoshoot 4

24. října 2009 v 21:31 | FoxyAshley |  Sarah Photoshoot
free image host free image host free image host free image host free image host free image host


X-Men Origins: Wolverine Download CZ

19. října 2009 v 17:43 | FoxyAshley |  Download

Velikost: 1,4 GB
Kvalita: Velmi dobrá

Alyssa Photoshoot 4#

18. října 2009 v 15:43 | FoxyAshley |  Alyssa Photoshoot
free image host free image host free image host

Sarah M. Gellar The Nail Salon Beverly Hills (16.10.2009)

18. října 2009 v 15:11 | FoxyAshley |  Sarah Appearances,Events
free image host free image host free image host free image host free image host

Vypadá moc dobře co říkáte...